Про нас

Створюємо суттєві зміни для брендів, бізнесу та людей

Людяність

Ласкаво просимо до Havas Media Ukraine, заснованої у 2007 році. Havas - одна з найбільших глобальних комунікаційних груп у світі, що налічує понад 22 000 співробітників у більш ніж 100 країнах, які поділяють одну єдину місію: створювати значущі зміни для брендів, бізнесу та людей.

Havas Media Ukraine - це більше, ніж агентство, ми беремо активну участь у галузевих ініціативах, які формують ландшафт медіа та реклами. Будучи гордими членами комітетів ВРК та співпрацюючи з IAB Ukraine, ми відіграємо ключову роль у формуванні стандартів та впровадженні інновацій. Перебуваючи в центрі дискусій, ми стимулюємо позитивні зміни в галузі, встановлюючи нові орієнтири для досягнення успіху. Наша проактивна участь відображає наше прагнення надавати клієнтам далекоглядні стратегії в медіа-екосистемі, що постійно розвивається.

Наша місія в Havas Media Ukraine – ефективно використовувати бюджети, надаючи максимальний вплив і досягаючи ключових цілей.

Від ідеї до реалізації: планування, координація, розробка стратегій та планів з використанням спеціальних інструментів

Після узгодження нашого спільного плану, ми починаємо процес створення, завжди прагнучи до найвищої якості.

На цьому етапі ми співпрацюємо з різними дисциплінами, створюючи прототипи ідей.

Ми завжди працюємо в швидкому темпі, сприяючистрімкому прогресу, забезпечуючи постійну комунікацію з нашими партнерами та легко адаптуючись до негайних рішень, коли це необхідно.