NON STOP EVO - Evolution is unstoppable!

У сучасному світі здоровий спосіб життя набуває все більшої популярності серед молоді. Вони переосмислюють споживання енергетичних напоїв через високий вміст цукру, кофеїну та штучних барвників. Тому Нон-Стоп поставив перед собою завдання змінити цю думку новим напоєм Нон-Стоп Ево.

Місія Non-Stop

Ми віримо, що енергія має бути доступною для кожного, тому Non-Stop створив новий напій, щоб зробити життя споживачів яскравішим та енергійнішим. Non-Stop Evo виготовлений виключно з натуральних інгредієнтів, які не тільки заряджають енергією, а й тонізують і надихають.

Комунікаційна стратегія

Ми обрали найефективніші медіа-канали: телебачення та цифрові платформи, щоб поділитися своєю енергією з аудиторією. Ми спілкуємося з вами вдень і вночі по всіх доступних каналах – адже ваша енергія важлива для нас в кожну мить.

Які були результати?

У третьому кварталі 2020 року Non-Stop збільшив продажі більш ніж удвічі порівняно з тим же періодом 2019 року. Це свідчить про те, що новий напій Non-Stop Evo не тільки набирає популярності, але й змінює уявлення людей про енергетичні напої. .
Non-Stop Evo – це не просто напій, це рух до кращого та здоровішого майбутнього, де енергія є тією силою, яка рухає вас вперед!